Apmokėjimo už prekes būdai:

Elektronine bankininkyste per parduotuvėje įdiegtą įmokų surinkimo sistemą „Paysera.lt“, leidžiančia Pirkėjui atsiskaityti internetu naudojantis visų didžiųjų Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės paslaugomis. Pasirinkęs tokį apmokėjimo būdą Pirkėjas bus iš karto nukreiptas į pasirinktos elektroninės  bankininkystės sistemą ir privalės patvirtinti paruoštą mokėjimą.  Sumokėjus Pirkėjas bus sugrąžintas į www.folded.lt  puslapį automatiniu būdu.

Grynaisiais pinigais arba banko kortele sumokant prekes pristačiusiam kurjeriui. Tokiu būdu mokėjimo kortele galima atsiskaityti atsiimant prekes ir OMNIVA, LP EXPRESS, DPD Pick up paštomatuose. Už šias paslaugas imamas papildomas mokestis. 

Bankiniu pavedimu per vieną darbo dieną iš bet kokio banko į Pardavėjo ( UAB INDUSTRUS“, įmonės kodas: 300594844, PVM kodas: LT100002644115) pasirinktą sąskaitą: AB SEB bankas (sąsk. nr.: LT31 7044 0901 0253 0721), bankas UAB Paysera LT (LT21 3500 0100 1485 7824). Atlikdamas pavedimą laukelyje „Mokėjimo paskirtis“ Pirkėjas privalo nurodyti užsakymo numerį.

Pavedimu iš Pirkėjo į Pardavėjo Paysera sąskaitą (išsamiau https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/imoku-surinkimas-checkout). Pinigų grąžinimas atgal į Paysera sąskaitą vykdomas per 3 d. d. nuo prekės grąžinimo Pardavėjui pirmosios dienos.

Banko mokėjimo kortele (VISA, MASTER CARD, MAESTRO). Pasirinkęs šį mokėjimo būdą Pirkėjas sumoka iš karto, suvesdamas savo kortelės duomenis į pateiktą mokėjimo formą. Nepavykus apmokėti ar nutraukus mokėjimą naują mokėjimo būdą galima pasirinkti paskyroje „Užsakymai“.

Už Pirkėjo duomenų saugumą mokėjimų metu atsakingas yra bankas, kurio elektroninėje bankininkystės sistemoje atliekamos piniginės operacijos.